ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Zakázky z důvodu plných kapacit aktuálně nepřijímám.

JEDINEČNÝ ŠPERK S VAŠÍM PŘÍBĚHEM

Pokud máte zájem o speciální šperk, snubní či zásnubní prsteny, potom je zakázková výroba tou pravou cestou pro Vás. Vytvořím pro Vás zcela jedinečný šperk, který bude odrazem Vás samotných.

 

Jak probíhá realizace takového šperku?

 

1. Společně probereme Vaši představu

Šperk na míru je něčím speciálním. Je to jakýsi talisman, který by měl vystihovat svého nositele – jeho osobnost, hodnoty, příběh či nějaké poselství. Proto se v této úvodní fázi budu snažit trochu poznat Vás, nebo osobu, pro kterou má být šperk určen. Vyslechnu si Váš příběh a Vaši představu o šperku. Bude mě zajímat, komu bude šperk určený, pro jakou příležitost a jak by měl vypadat. Poradím Vám s vhodným výběrem materiálu, kamenů a dalšími aspekty. Na základě těchto informací pro Vás následně vytvořím cenovou kalkulaci.

2. Vytvořím návrhy šperku

Po schválení kalkulace Vám připravím několik skic návrhů šperku, ze kterého si budete moci vybrat. A pokud náhodou nevyberete, tak vše doladíme k Vaší spokojenosti.

3. Finální realizace

Po vybrání vhodného návrhu se pustím do samotné realizace. Vytvořím voskové modely, které se následně odlijí do kovu a případně osadí kameny či jinými materiály. U prstenů – zejména zásnubních, je vhodné vyzkoušet nejprve voskové modely před finálním odlitím. V takovém případě se s Vámi domluvím na osobní schůzce či poslání voskových modelů poštou.

Zakázková výroba šperku

UKÁZKA REALIZACÍ

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.