etsy portrétz
                                            

Kdo pro Vás šperky tvoří?

Šperkař, vystudovaný kunsthistorik a v minulosti také trochu webdesignér a markeťák. 🙂

Má cesta ke šperku

Už na Střední uměleckoprůmyslové škole v Jablonci nad Nisou jsem věděla, že chci jednou svou vlastní značku šperků. Jen jsem nevěděla, jak toho dosáhnout a zda se tím dá uživit. Počáteční nedůvěra v sebe sama měla za následek, že má cesta k vysněnému cíli vedla oklikou přes studium kunsthistorie na Karlově Univerzitě a následně VŠUP. Ležení v knížkách moji kreativní duši ale příliš nenaplňovalo, a tak jsem se v roce 2016 rozhodla vrátit zpět ke svému cíli a začít budovat značku. Než jsem se jí ale mohla začít věnovat naplno, tak jsem si prošla i různými pracovními zkušenostmi, za které jsem moc vděčná, a to např. tvorbou webů a marketingem. A teprve od konce roku 2023 můžu hrdě říct, že jsem konečně šperkař na full time. 🙂

Jaké šperky tvořím?

Tvořím nápadité šperky, které mají upoutat pozornost a zároveň podtrhnout osobnost a charisma jejich nositele. Zároveň šperky, které jsou vhodné jak ke každodennímu nošení, tak šperky monumentálnější a výraznější pro zvláštní příležitosti. Na decentní nenápadné šperky mě moc neužije, na trhu je jich myslím mnoho a já chci, aby moje šperky dodávaly ženám především sebevědomí.

Na mém e-shopu můžete najít jak šperky dřevěné, tak z drahých kovů, které nyní tvoří 80% nabídky.

Veškeré šperky vyrábím sama a to od počátečního návrhu až po realizaci. Kromě náhrdelníkových řetízků nepoužívám žádné kupované komponenty a Vy tak můžete mít jistotu, že šperk ode mě rozhodně nenajdete v žádném jiném obchodě.

Děkuji za Vaši podporu na mé cestě, a že díky Vám mohu dělat, co mě baví. 🙂

Veronika V.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.